text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Завітайте на професійний захід для спеціалістів з охорони праці та рятувальників

  • 12 жовтня 2016
  • 207

У Міжнародному виставковому центрі з 11 по 14 жовтня 2016 року вчотирнадцяте відбудеться Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех-2016».

За  тривалий час свого існування форум набув статусу головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Він став важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників.

Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 учасників для обговорення актуальних питань у сфері промислової та пожежної безпеки.

Цьогоріч першому пожежному автомобілю України виповнюється 100 років. Тож теперішній форум матиме відповідне тематичне спрямування.

Учасники форуму зможуть ознайомитися із сучасними технічними системами безпеки та засобами захисту, а також довідаються про впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Під час Форуму відбудуться презентації нових продуктів та товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ.

Тут є можливість дізнатись про потреби ринку з «перших рук», побачити переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

Програма заходу доволі різнобічна і складається із багатьох видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти тощо) та інформаційно-навчальних (семінари, конференції) подій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся