Чи зобов’язаний працівник надавати роботодавцеві довідку про стан сім’ї?

26 листопада 2015
54
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Державна служба України з питань праці продовжує надавати консультації громадянам на своєму порталі. Дізнайтеся, чи має право роботодавець вимагати від працівника довідку про стан сім’ї та відсутність вагітності у жінок?

Державна служба України з питань праці продовжує надавати консультації громадянам на своєму порталі. Дізнайтеся, чи має право роботодавець вимагати від працівника довідку про стан сім’ї та відсутність вагітності у жінок?

Відповідно до статті 25 Кодексу законів про працю України при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством. Надання довідки про стан сім’ї та про відсутність вагітності у жінок законодавством не передбачено.

logo