text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

МОЗ: як організувати медичні огляди водіїв

  • 23 вересня 2016
  • 884

Якщо на підприємстві планують організувати проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медоглядів водіїв своїми силами, — потрібно отримати ліцензію на медичну практику. Про це зазначають фахівці Міністерства охорони здоров’я.

Аби забезпечити медичною допомогою працівників, організувати проведення передрейсових та післярейсових оглядів водіїв підприємства можуть:

  • укласти договір з амбулаторно-поліклінічним закладом, що має ліцензію, згідно з яким відповідні послуги надаватимуться відокремленим структурним підрозділом амбулаторно-поліклінічного закладу;
  • відкрити на своїй території медичні кабінети фізосіб — підприємців, які мають ліцензію на провадження медичної практики;
  • отримати ліцензію та відкрити на підставі власного розпорядчого документа медичний кабінет без утворення медичного закладу.

Також МОЗ наголошує, що медичні працівники, які обслуговують транспортні підприємства, мають володіти методикою проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів. Адже, окрім загальної діагностики стану здоров’я водія, медпрацівник має провести ще й обстеження на предмет перебування особи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся