text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Визначено вимоги до організацій, що мають здійснювати експертизу стану охорони праці (проект наказу)

  • 9 серпня 2016
  • 656

Держпраці розробила проект наказу, яким встановлено вимоги до експертних організацій, що виконують експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва.

Відповідний проект наказу «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва» оприлюднено для громадського обговорення на офіційному порталі Держпраці.

Як зазначають автори проекту, на сьогодні немає критеріїв оцінки, за якими можна було б визначити фаховість та неупередженість суб’єкта господарювання, що має намір надавати експертні послуги у сфері охорони праці і промислової безпеки.

Натомість прийняття цього наказу дасть можливість законодавчо встановити експертні організації, які мають здійснювати експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Зокрема, проект наказу встановлює вимоги до суб’єктів господарювання, які мають намір проводити такі експертизи:

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;   e-mail: 122@dsp.gov.ua; тел.: (044) 289 30 32.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся