Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Продовжено актуалізацію Списків № 1 і № 2

  • 4 серпня 2016
  • 690

Міністерству соціальної політики України доручено продовжити актуалізацію списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Нещодавно постановою КМУ від 24.06.2016 № 461 (далі — Постанова № 461) було затверджено нову редакцію Списків № 1 і № 2, в яких значно скоротили переліки посад і професій, що дають право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Як повідомляє Федерація професійних спілок України, Постанова № 461, попри вимоги законодавства, не проходила узгодження у профспілок і організацій роботодавців. Тому профспілки звернулися до Держпраці з листом про перегляд затверджених списків. У відповідь Держпраці повідомила:

«Відповідно до підпункту 2 пункту 4 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 21 Міністерству соціальної політики України разом із сторонами соціального діалогу доручено продовжити актуалізацію списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

З метою недопущення обмеження прав працівників на пільгове пенсійне забезпечення, які дійсно зайняті повний робочий день на роботах із шкідливими умовами та продовження актуалізації Списків, створюється робоча група за участю представників усіх заінтересованих органів, у тому числі представників всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців».

За інформацією прес-центру ФПУ

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати