Технічний стан вантажопідіймальних кранів на підприємствах України не відповідає вимогам

27 липня 2016 143
Держпраці рекомендує власникам вантажопідіймальних кранів та суб’єктам господарювання, що їх експлуатують, посилити контроль за проведенням періодичного технічного обслуговування кранів, за роботою служб відомчого нагляду підприємств за безпечною експлуатацією кранів.

Експертними організаціями, у тому числі експертно-технічними центрами, що входять до сфери управління Держпраці, було проведено обстеження вантажопідіймальних кранів на замовлення суб’єктів господарювання. За результатами обстеження, у більшості кранів закінчився граничний строк експлуатації; металеві конструкції перебувають у жахливому стані — тріщини в основному металі та зварних швах, корозійне спрацювання елементів металоконструкцій та деформації.

На думку фахівців Держпраці, така ситуація склалася через відсутність у суб’єктів господарювання належного технічного обслуговування та відомчого нагляду за безпечною експлуатацією. Так, на деяких підприємствах на одного працівника з відомчого нагляду припадає понад 100 кранів. Внаслідок цього крани експлуатуються з пошкодженнями та дефектами, що може призвести до аварійних ситуацій та нещасних випадків.

У разі виявлення порушень вимог законодавства щодо організації безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, Держпраці може вимагати зупинити виконання робіт або виробництва.

За інформацією Державної служби України з питань праціПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль