Чи проводять розслідування нещасних випадків на виробництві в зоні АТО

25 липня 2016 149

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у листі від 14.07.2016 № 144-06-3 повідомила, що дiяльнiсть служби страхових експертiв з охорони працi на територiях, не пiдконтрольних українськiй владi, слiд вважати припиненою з 24.11.2014.

Відповідно, страхові експерти з охорони працi не мають можливості брати участь у розслiдуваннi нещасних випадкiв на виробництвi та причин виникнення професiйних захворювань на цих територiях. Така дiяльнiсть припинена в усiх населених пунктах, якi увiйшли до Перелiку населених пунктiв, на територiї яких органи державної влади тимчасово не здiйснюють або здiйснюють не в повному обсязi свої повноваження, затвердженого розпорядженням КМУ вiд 07.11.2014 № 1085-р.

Варто врахувати те, що виконання роботи страхового експерта з охорони працi на непiдконтрольних українськiй владi територiях може загрожувати його безпецi, життю та здоров’ю. Крім того, на цих територiях припинили свою дiяльнiсть усi державнi та бюджетнi установи. Тому робочi органи виконавчої дирекцiї Фонду повиннi забезпечити участь страхових експертiв з охорони працi у розслiдуваннях нещасних випадкiв та причин виникнення професiйних захворювань виключно на територiях, якi пiдконтрольнi українськiй владi.

Оскільки на непідконтрольних українськiй владi територiях припинено дiяльнiсть усiх бюджетних та державних установ, то документи, якi були виданi, затвердженi чи пiдписанi пiсля 01.12.2014 органами, установами, органiзацiями, не пiдпорядкованими українськiй владi, (екстрене повiдомлення про нещасний випадок, повiдомлення про професiйне захворювання за формою П-3, довiдки лiкувально-профiлактичних закладiв, експертнi висновки, iншi документи, якi необхiднi для проведення об’єктивного та своєчасного розслiдування нещасних випадкiв на виробництвi та професiйних захворювань) не можна вважати такими, що складенi вiдповiдно до вимог чинного законодавства України та використовувати їх для розслiдування нещасних випадкiв чи професiйних захворювань.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль