text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Читайте на сторінках липневого номера журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

  • 21 липня 2016
  • 91

Якщо робочі місця розташовані на висоті, то чи можна вважати роботу, яку проводять на них, роботою на висоті?

На думку експерта журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», така теза є хибною, адже не враховує те, що за певних умов (наприклад, коли використовують захисні огороджувальні системи або інвентарне захисне огородження), розташовані на висоті робочі місця можуть не належати до робіт на висоті, оскільки не підпадають під визначення «роботи на висоті». А все через неоднозначність вимог Правил охорони праці при роботі на висоті, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 27.03.2007 № 62 (далі — Правила).

Експертний аналіз вимог Правил та інших нормативних документів щодо виконання робіт на висоті читайте на сторінках липневого номера Довідника.

Крім того, дізнайтеся, як не допустити випадків виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті. У рубриці «Працюємо над порушеннями» редакція підібрала фото, на яких зображені ситуації порушення вимог безпечного виконання робіт на висоті, та роз’яснила, як відповідно до вимог нормативних документів мають бути організовані такі роботи.

Також стануть у пригоді статті цього номера про: заходи електробезпеки в навчальному закладі, обов’язки та права уповноваженого з питань охорони праці, нові правила встановлення випробного строку та інші. А ще — відповіді експертів на ваші запитання.

Переглянути усі статті, завантажити і зберегти будь-яку статтю у форматі MS Word, а також зробити закладки, позначки, перейти на нормативні документи за активними посиланнями тощо можна в електронному журналі «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся