Читайте на сторінках липневого номера журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

21 липня 2016
111
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Якщо робочі місця розташовані на висоті, то чи можна вважати роботу, яку проводять на них, роботою на висоті?

На думку експерта журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», така теза є хибною, адже не враховує те, що за певних умов (наприклад, коли використовують захисні огороджувальні системи або інвентарне захисне огородження), розташовані на висоті робочі місця можуть не належати до робіт на висоті, оскільки не підпадають під визначення «роботи на висоті». А все через неоднозначність вимог Правил охорони праці при роботі на висоті, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 27.03.2007 № 62 (далі — Правила).

Експертний аналіз вимог Правил та інших нормативних документів щодо виконання робіт на висоті читайте на сторінках липневого номера Довідника.

Крім того, дізнайтеся, як не допустити випадків виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті. У рубриці «Працюємо над порушеннями» редакція підібрала фото, на яких зображені ситуації порушення вимог безпечного виконання робіт на висоті, та роз’яснила, як відповідно до вимог нормативних документів мають бути організовані такі роботи.

Також стануть у пригоді статті цього номера про: заходи електробезпеки в навчальному закладі, обов’язки та права уповноваженого з питань охорони праці, нові правила встановлення випробного строку та інші. А ще — відповіді експертів на ваші запитання.

Переглянути усі статті, завантажити і зберегти будь-яку статтю у форматі MS Word, а також зробити закладки, позначки, перейти на нормативні документи за активними посиланнями тощо можна в електронному журналі «Довідник спеціаліста з охорони праці».

logo