Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Нещасний випадок зі смертельним наслідком: практика розслідування

  • 7 грудня 2015
  • 59

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу. Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза?

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу.

Протягом однієї години з використанням засобів зв’язку керівник підприємства передав повідомлення про нещасний випадок, зокрема, Фондові соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд) за місцезнаходженням підприємства.

Враховуючи факт смерті було призначено спеціальне розслідування нещасного випадку.

Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза? І чи отримає родина потерпілого страхові виплати від Фонду? Про це Ви можете дізнатися зі статті у розділі «Відкриті публікації» на нашому порталі.

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити просто зараз ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати