-

Нещасний випадок зі смертельним наслідком: практика розслідування

7 грудня 2015
78
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу. Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза?

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу.

Протягом однієї години з використанням засобів зв’язку керівник підприємства передав повідомлення про нещасний випадок, зокрема, Фондові соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд) за місцезнаходженням підприємства.

Враховуючи факт смерті було призначено спеціальне розслідування нещасного випадку.

Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза? І чи отримає родина потерпілого страхові виплати від Фонду? Про це Ви можете дізнатися зі статті у розділі «Відкриті публікації» на нашому порталі.

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити просто зараз ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

logo