text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

План роботи інженера з охорони праці

  • 5 вересня 2018
  • 5269

Для раціонального розподілу робочого часу та максимально ефективного виконання своїх обов’язків інженеру з охорони праці доцільно розробити річний план роботи інженера з охорони праці. Скориставшись наведеним у нашій статті зразком такого плану, ви можете розробити власний з урахуванням особливостей конкретного підприємства.

Інженер з охорони праці бере участь у розробленні заходів щодо запобігання професійним захворюванням і нещасним випадкам на виробництві, поліпшення умов праці, а також надає організаційну допомогу з виконання розроблених заходів.

Водночас для реалізації комплексних заходів, направлених на підвищення наявного рівня охорони праці, відповідальним за охорону праці на підприємстві необхідно контролювати додержання закріплених у нормативно-правових актах з охорони праці вимог з питань:

В який спосіб найефективніше організувати свою роботу? Як не пропустити дати, коли потрібно подавати звіти з охорони праці? Очевидно, що значно полегшити роботу інженера з охорони праці може план, складений на рік. Звичайно, на кожному підприємстві він буде різним. Однак є обов’язки, які стосуються всіх інженерів з охорони праці. Саме тому радимо скористатися складеним нашим експертом Планом роботи інженера з охорони праці як зразком та за потреби адаптувати його до умов вашого підприємства.

Скачати План роботи інженера з охорони праці
План роботи інженера з охорони праці

Інженер з охорони праці Вас також може зацікавити стаття: Адміністративна та кримінальна відповідальність фахівця з охорони праці: судова практика

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся