Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Як оформити графік проведення атестації

  • 20 серпня 2018
  • 3962

Щоб організувати атестацію робочих місць за умовами праці, керівник підприємства видає наказ про її проведення. Як додаток до наказу оформлюють графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. У статті ви можете скачати зразок оформлення такого графіку.

Графік проведення атестації робочих місць за умовами праці складає голова комісії з атестації. У ньому зазначають осіб — членів атестаційної комісії, відповідальних за кожен напрям роботи з атестації, та терміни виконання цих робіт.

Скачати зразок оформлення графіку проведення атестації робочих місць за умовами праці

Як оформити графік проведення атестації

Як оформити графік проведення атестації Детальніше про те, як організувати проведення атестації робочих місць за умовами праці, читайте в Довіднику.

Графік оформлюють як додаток до наказу про проведення атестації або затверджують окремим наказом по підприємству.

Зверніть увагу!

На великих підприємствах, де є атестаційна комісія, що діє постійно, графік варто оформляти як додаток до наказу про проведення атестації.

Це обумовлено тим, що робочі місця атестують постійно і кожен член комісії вже знає свої обов’язки. Тобто цей процес налагоджений. Натомість на підприємствах, де атестацію проводять вперше, доцільніше затвердити графік окремим наказом по підприємству. Для цього потрібно попередньо розподілити та узгодити між членами атестаційної комісії обов’язки з проведення атестації (можливо, на засіданні атестаційної комісії).


Графік проведення атестації має відображати основні напрями роботи з атестації та обов’язки кожного члена атестаційної комісії із зазначенням дати, коли виконували конкретні роботи.

На великих підприємствах із розгалуженою структурою або у філіях, які не мають статусу окремої юридичної особи, атестацію можуть проводити атестаційні комісії цих структурних підрозділів. Тож графіки проведення атестації складають по кожному підрозділу окремо. Їх погоджують із головою атестаційної комісії. Потім атестаційна комісія підприємства складає зведений графік проведення атестації.

Нагадуємо, коли проводити атестацію, встановлюють за Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці (затверджений постановою КМУ від 01.08.1992 № 442). Також важливо пам’ятати, що атестацію проводять у строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж раз на п’ять років.

Як оформити графік проведення атестації Дізнайтеся, з якої дати встановлювати пільги за результатами атестації новостворених робочих місць

Строк проведення атестації відраховують від дати, коли завершили попередню атестацію, — з дати, коли видали наказ про результати атестації. А датою початку чергової атестації є дата, коли роботодавець видав наказ про затвердження складу атестаційної комісії та голова комісії склав графік проведення атестації.


Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Приєднуйтеся до закритого Клубу спеціалістів з охорони праці!

Пройдіть швидку реєстрацію і отримайте доступ до:

• професійних матеріалів сайту

• шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінарів та презентацій від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати