text
Служба охорони праці

Наказ про створення служби охорони праці

  • 26 березня 2018
  • 1927

На підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець повинен створити службу охорони праці. Пропонуємо вам скачати наказ про створення служби охорони праці.

Для організації роботи служби охорони праці передусім необхідно видати комплексний наказ про створення служби охорони праці на підприємстві.

Скачати наказ про створення служби охорони праці  

Наказ про створення служби охорони праці

Наказ про створення служби охорони праці Дізнайтеся, яка відповідальність чекає на порушників вимог із охорони праці

Статтею 13 Закону України «Про охорону праці» передбачений обов’язок роботодавця створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

З цією метою роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці. Зокрема, він створює відповідні служби і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджує інструкції про їхні обов’язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, а також контролює їх додержання.

Для організації роботи служби охорони праці передусім необхідно видати комплексний наказ про створення служби охорони праці на підприємстві.

Наказ про створення служби охорони праці Читайте також: Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все