Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2018 році

  • 10 січня 2018
  • 770

З 1 січня 2018 року виріс мінімальний розмір допомоги по безробіттю. Він установлений Постановою Фонду соціального страхування на випадок безробіття від 15 грудня 2017 року № 149.

Зокрема, документом передбачено, що для осіб, зазначених у ч. 1 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» мінімальний розмір допомоги по безробіттю з початку 2018 року становитиме 1440 гривень. Це застраховані особи, страховий стаж яких впродовж 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше 6 місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

До 1 січня мінімальний розмір допомоги по безробіттю становив 1280 гривень.

Якщо застраховані особи мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи (детальніше про всі підстави – у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»), вони отримуватимуть державну допомогу у розмірі 544 гривен.

Постанова № 149 набрала чинності з дня її офіційного опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року. Водночас втратила чинність постанова правління Фонду соціального страхування на випадок безробіття від 19 січня 2017 року № 132 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю».

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся