text
Служба охорони праці

Робочі місця, на яких потрібно проводити лабораторні дослідження умов праці

  • 27 вересня 2013
  • 2374

Роботодавець організовує лабораторні дослідження умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу з метою визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медоглядам. Яка ж методика визначення місць, на яких потрібно проводити лабораторні дослідження

Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженим наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246, передбачено, що роботодавець повинен організувати проведення досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу на робочих місцях з відповідною оцінкою результатів цих досліджень згідно з діючою гігієнічною класифікацією праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів. Ці дослідження необхідні для більш точного та обгрунтованого підходу при визначенні категорій працівників, що працюють в умовах впливу шкідливих та небезпечних виробничих факторів і підлягають обов’язковим попереднім та періодичним медичним оглядам. Такі медогляди проводять з метою оцінки здоров’я працівників для визначення можливості їх допуску до роботи чи її продовження у цих умовах.

На підприємстві обсяг досліджень факторів виробничого середовища визначає за заявкою роботодавця лікар з гігієни праці територіального управління (відділу) Державної санітарно-епідеміологічної служби України (далі — Держсанепідслужба) разом з представником підприємства (фахівець з охорони праці, технолог, керівник підрозділу, профспілки тощо). Якщо у структурі відділу охорони праці чи санітарно-промислової лабораторії підприємства є санітарний лікар, він також може визначати обсяги досліджень. Але вони мають бути погоджені з територіальними структурами Держсанепідслужби, наприклад, на етапі погодження плану-графіка роботи лабораторії.

Статтею 13 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII (далі — Закон про охорону праці) передбачено, що роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. З цією метою роботодавець, зокрема, організовує проведення лабораторних досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестацію робочих місць за умовами праці у встановленому порядку та у строки, визначені законодавством, а за їх підсумками вживає заходів щодо усунення небезпечних і шкідливих для здоров’я виробничих факторів.

Також роботодавець забезпечує виконання необхідних профілактичних заходів відповідно до обставин, що змінюються; забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань, та здійснення профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин.

Проведення попередніх та періодичних медичних оглядів саме і є комплексом заходів вторинної профілактики, які спрямовані на виявлення осіб групи ризику та хворих на початкових стадіях розвитку загальних, виробничо-зумовлених і професійних захворювань та стійкої втрати працездатності.

Отже, стаття 13 Закону про охорону праці є підставою для організації лабораторних досліджень. Окремої затвердженої методики не існує, бо визначення робочих місць та факторів виробничого середовища є результатом обстеження підприємства та спільних обговорень фахівців Держсанепідслужби із фахівцями з охорони праці, технологами тощо.

Щоб визначити, які дослідження необхідно провести, слід переглянути санітарні правила та норми, наприклад: 

  • Державні санітарні правила та норми «Підприємства вугільної промисловості» (ДСН 3.3.1.095-2002), затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.12.2002 № 468;
  • Державні санітарні правила та норми «Підприємства та організації поліграфічної промисловості», затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.12.2011 № 932.

У додатках до цих нормативних документів визначено конкретні технологічні процеси та операції, а також шкідливі виробничі фактори, характерні при їх виконанні.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль