Скачайте План комплексних перевірок 2019

Служба охорони праці

Увага! 30.05.2017 втратили чинність 122 нормативних акта з охорони праці

  • 24 травня 2017
  • 5413

Опублікувано в № 42 Офіційного вісника України (30.05.2017) наказ Міністерства соціальної політики України від 10.04.2017 № 592 «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР». Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нормативні акти з охорони праці, що втратили чинність

ПЕРЕЛІК 
нормативно-правових актів СРСР, визнаних такими, що не застосовуються на території України

1. Правила з техніки безпеки і виробничої санітарії при термічній обробці алюмінію та його сплавів у селітрових ваннах, затверджені Президiєю ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості СРСР 30 грудня 1955 року.

2. Правила техніки безпеки і виробничої санітарії в парках і садах культури і відпочинку, затверджені Міністерством культури СРСР 17 лютого 1959 року.

3. Правила техніки безпеки і виробничої санітарії для пралень установ і підприємств охорони здоров’я, затверджені Міністерством охорони здоров’я СРСР 10 квітня 1959 року.

4. Тимчасові правила з техніки безпеки та промислової санітарії при роботі з агресивною рідиною ЖРД, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 20 липня 1959 року.

5. Правила з техніки безпеки і промислової санітарії при випробуванні повітряно-реактивних двигунів на випробувальних станціях (НПАОП 35.3-1.25-59), затверджені Міністерством авіаційної промисловості СРСР та ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 30 липня 1959 року.

6. Тимчасові правила з техніки безпеки при роботі з гептилом, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 15 грудня 1960 року.

7. Правила безпеки при литті та обробці свинцево-цинкових штампів, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості у 1961 році.

8. Правила техніки безпеки і виробничої санітарії при роботі в ливарних цехах і цехах переплаву алюмінієвих сплавів, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 28 жовтня 1961 року.

9. Правила безпеки при роботі в ливарних цехах стального, чавунного та бронзового лиття, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 26 грудня 1961 року.

10. Правила з техніки безпеки і виробничої санітарії при проведенні котельних робіт і виготовленні металоконструкцій, затверджені ЦК профспiлки працівників машинобудування 29 серпня 1961 року.

11. Правила з техніки безпеки при механічній обробці оптичних деталей, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 12 червня 1962 року.

12. Правила з техніки безпеки і виробничої санітарії при обробці та застосуванні алюмінієво-магнієвих і титанових сплавів, затверджені ЦК профспiлки працівників машинобудування 15 січня 1963 року.

13. Правила техніки безпеки і виробничої санітарії при ремонті паровозів у депо ЦТ-2337, затверджені Мiнiстерством шляхів сполучення СРСР 17 жовтня 1963 року.

14. Правила безпеки при виробництві лужних акумуляторів, затверджені Міністерством електротехнічної промисловості СРСР 23 вересня 1966 року та ЦК профспілки працівників електростанцій та електротехнічної промисловості 08 грудня 1966 року.

15. Правила техніки безпеки при транспортуванні, збереженні нафтопродуктів та заправленні машин у сільському господарстві, затверджені ЦК профспiлки працiвникiв сiльського господарства 10 травня 1967 року.

16. Правила техніки безпеки і виробничої санітарії при термічній обробці металів, затверджені Міністерством промисловості засобів зв’язку СРСР 26 травня 1967 року.

17. Тимчасові правила будови і безпечної експлуатації повітропроводів і азотопроводів високого тиску (100-1000 кг/см-2), ПТВД-67/100-1000, затверджені ЦК профспiлки працівників авіаційної і оборонної промисловості 08 липня 1967 року.

18. Правила з охорони праці касирів в установах Держбанку СРСР, затверджені ЦК профспiлки працiвникiв державних установ 24 листопада 1967 року.

19. Правила зберігання вогненебезпечних хімічних речовин захисту рослин на складах і базах системи сільгосптехніки, затверджені ВО „Сільгосптехніка” у 1968 році.

20. Правила техніки безпеки при організації і проведенні гідравлічних і пневматичних випробувань системи ВВД-400, затверджені ЦК профспiлки працівників суднобудування у 1968 році.

Скачати повний (122 пункти) Перелік нормативно-правових актів СРСР, визнаних такими, що не застосовуються на території України

Увага! З 30.05.2017 втрачають чинність 122 нормативних акта з охорони праці

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Приєднуйтеся до закритого Клубу спеціалістів з охорони праці!

Пройдіть швидку реєстрацію і отримайте доступ до:

• професійних матеріалів сайту

• шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінарів та презентацій від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати