Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

481
Ця посадова інструкція визначає функціональні обов’язки, права та відповідальність інженера з пожежної безпеки відділу охорони праці та пожежної безпеки підприємства.

Інженер з пожежної безпеки належить до категорії «професіонали». Приймається на роботу та звільняється з неї наказом керівника підприємства за поданням начальника відділу охорони праці (далі – ОП) та пожежної безпеки (далі – ПБ).

Скачати Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

Документи, якими керується у роботі інженер з ПБ:

 • зовнішні документі: законодавство України з питань ПБ та нормативно-правові акти, що регламентують діяльність служб (працівників) у галузі ПБ;
 • внутрішні документи: Статут (Положення) підприємства, накази та розпорядження керівника підприємства та керівника відділу ОП та ПБ, колективний договір, Положення про відділ ОП та ПБ, посадова інструкція інженера з ПБ, Правила внутрішнього трудового розпорядку.

Головна функція (мета діяльності) — організація виконання правових та організаційно-технічних заходів, спрямованих на забезпечення ПБ на підприємстві, та контроль за виконанням цих заходів.

Робоче місце інженера з ПБ знаходиться у приміщенні відділу ОП та ПБ і забезпечене відповідною оргтехнікою, засобами зв’язку та персональним комп’ютером, підключеним до локальної мережі підприємства.

У разі перерозподілу обов’язків між працівниками підприємства до цієї посадової інструкції згідно з наказом керівника підприємства можуть бути внесені зміни або доповнення відповідно до законодавства.Ваша персональна добірка.

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

  Розсилка

  © Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Свідоцтво про державну реєстрацію
  КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008

  
  • Ми в соцмережах
  Позбутьтеся цього надокучливо вікна раз і назавжди!

  Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

  Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ форми, зразки та бланки документів з охорони праці без обмежень.  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Що? Вже йдете? І не дочитаєте?

  Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість надалі читатимете ще більше статей, запитань та відповідей.  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І не відволікайтеся!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  ×


  Запрошуємо 4 серпня на безплатний вебінар
  «Пожежна безпека на підприємстві: загальні вимоги»  У програмі вебінару передбачений час для відповідей на ваші запитання.