Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

  • 18 грудня 2015
  • 3053

Ця посадова інструкція визначає функціональні обов’язки, права та відповідальність інженера з пожежної безпеки відділу охорони праці та пожежної безпеки підприємства.

Інженер з пожежної безпеки належить до категорії «професіонали». Приймається на роботу та звільняється з неї наказом керівника підприємства за поданням начальника відділу охорони праці (далі – ОП) та пожежної безпеки (далі – ПБ).

Скачати Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

Посадова інструкція інженера з пожежної безпеки

Документи, якими керується у роботі інженер з ПБ:

  • зовнішні документі: законодавство України з питань ПБ та нормативно-правові акти, що регламентують діяльність служб (працівників) у галузі ПБ;
  • внутрішні документи: Статут (Положення) підприємства, накази та розпорядження керівника підприємства та керівника відділу ОП та ПБ, колективний договір, Положення про відділ ОП та ПБ, посадова інструкція інженера з ПБ, Правила внутрішнього трудового розпорядку.

Головна функція (мета діяльності) — організація виконання правових та організаційно-технічних заходів, спрямованих на забезпечення ПБ на підприємстві, та контроль за виконанням цих заходів.

Робоче місце інженера з ПБ знаходиться у приміщенні відділу ОП та ПБ і забезпечене відповідною оргтехнікою, засобами зв’язку та персональним комп’ютером, підключеним до локальної мережі підприємства.

У разі перерозподілу обов’язків між працівниками підприємства до цієї посадової інструкції згідно з наказом керівника підприємства можуть бути внесені зміни або доповнення відповідно до законодавства.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати