text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Посадова інструкція начальника відділу охорони праці

  • 14 березня 2017
  • 2504

Посадова інструкція начальника відділу охорони праці визначає його функціональні обов’язки, права та відповідальність за порушення норм законодавства у сфері охорони праці.

Дану інструкцію розроблено на основі кваліфікаційної характеристики начальника відділу охорони праці, яку наведено у Випуску 1 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженому наказом Мінсоцполітики України від 29.12.2004 № 336, з врахуванням вимог статті 13 ЗУ «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII та Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держпраці від 15.11.2004 № 255 (НПАОП 0.00-4.21-04).

Скачати Посадова інструкція начальника відділу охорони праці

Посадова інструкція начальника відділу охорони праці

Відзначимо, що начальник відділу охорони праці (далі – ОП) належить до профкатегорії «Керівники». Його основною функцією є організація контролю за дотриманням у структурних підрозділах законодавства про охорону праці та безпосередній контроль за роботою системи управління охороною праці (СУОП) на підприємстві.

Керівник відділу ОП приймається на роботу та звільняється з неї наказом керівника організації.

Начальник відділу ОП очолює службу ОП підприємства та підпорядковується керівнику установи.

Керівник відділу ОП за своєю посадою та заробітною платою прирівнюється до керівників і спеціалістів основних виробничо-технічних служб. Ліквідація служби охорони праці допускається лише у разі ліквідації усього підприємства.

У разі тимчасової відсутності начальника відділу охорони праці (хвороба, відрядження, відпустка тощо), його обов’язки виконує інший працівник служби ОП відповідно до наказу.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся