-

Журнал реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки

1 січня 2021
38845
Середній бал: 5 із 5
юрист-практик, експерт з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, як у 2021 році відбувається реєстрація інструктажів з питань пожежної безпеки та зможете скачати актуальний бланк Журналу реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки.

Згідно з Порядком затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням, затвердженим наказом МВС від 05.12.2019 № 1021 (далі — Порядок), осіб, які не пройшли навчання, перевірку знань із питань пожежної безпеки та інструктажі, до роботи не допускають

Як за новим порядком проводити інструктажі з пожежної безпеки

Як проводити інструктажі з питань пожежної безпеки, встановлює своїм наказом керівник підприємства. Він розробляє і затверджує перелік питань, з якими необхідно ознайомити працівників під час усіх видів інструктажу.

Керівник підприємства також складає і затверджує переліки посад, під час призначення на які особи мають пройти інструктажі з питань пожежної безпеки, зазначає періодичність проходження.

Результати інструктажів, крім цільового, зазначають у Журналі реєстрації інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях. Запис про проведення цільового інструктажу роблять у наряді-допуску на виконання тимчасових вогневих робіт.

Форма Журналу реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки

Бланк Журналу реєстрації інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях

✔ СКАЧАТИ БЛАНК

Відповідно до п. 6 розд. IV Порядку інструктажі з пожежної безпеки дозволено проводити разом з інструктажами з охорони праці. 

logo