Наказ про проведення інструктажів з охорони праці

11 вересня 2020
53350
Середній бал: 5 із 5
юрист-практик, експерт з питань охорони праці

Перед проведенням інструктажів з охорони праці на підприємстві потрібно видати відповідний наказ. У статті ви знайдете зразок наказу про проведення інструктажів з охорони праці, підготовлений експертом.

Інструктажі з питань охорони праці на підприємстві мають проходити усі працівники під час прийняття на роботу і в процесі трудової діяльності, а також учні, курсанти, слухачі та студенти під час трудового і професійного навчання. Їх проводять відповідно до вимог Типового положення про навчання і перевірку знань з охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15. Наказ про проведення інструктажів з охорони праці на підприємстві видають з посиланням на цей нормативний документ.

Інструктажі з охорони праці під час дистанційної роботи

Якщо наказ про проведення інструктажу з охорони праці затверджує локальне Положення про порядок проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці (або Програму навчання з охорони праці тощо), то зміст цього положення повинен бути викладений в додатках до наказу. 

Крім того, у наказ потрібно включити пункт про призначення осіб, відповідальних за проведення інструктажів з охорони праці у кожному структурному підрозділі.

logo