-

Підвищення кваліфікації з охорони праці

31 серпня 2021
946
Середній бал: 5 із 5
шеф-редактор Expertus Охорона праці

Вітаємо всіх з початком нового навчального року і запрошуємо пройти підвищення кваліфікації з питань охорони праці у новій Вищій онлайн школі. Будьте нашими першими слухачами!

Підвищення кваліфікації з охорони праці

Де пройти підвищення кваліфікації з питань охорони праці? З одного боку, здається, в інтернеті безліч варіантів, де пройти навчання інженеру з охорони праці. Однак не всі пропонують офіційний сертифікат після навчання, десь ціна «кусається», а ще десь виникають сумніви у компетентності викладачів.

Добре, що з'явилася Вища онлайн школа Охорони праці — продукт, якого з нетерпінням чекали у сфері охорони праці. Якщо ви вже знайомі з нашим журналом «Довідник спеціаліста з охорони праці» чи з системою «Expertus: Охорона праці», то вже знаєте викладачів школи. Це провідні експерти з охорони праці, які з радістю готові поділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Раніше вони робили це за допомогою статей та консультацій. Однак ми помітили, що питань у наших читачів виникає все більше, тому вирішили систематизувати їх і включити в програму онлайн школи.

Для того, щоб почати навчання, виберіть навчальну програму, складіть всі тести та отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації.

Офіційний сертифікат

Які переваги онлайн підвищення кваліфікації з питань охорони праці

У Вищій онлайн школі Охорони праці вчитися можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Погодьтеся, це дуже зручно. Вам не потрібно нікуди їхати. Виберіть зручний для себе час та облаштуйте місце для комфортного сприйняття інформації.

Щоб почати підвищення кваліфікації з питань охорони праці, вам потрібен лише комп'ютер із виходом в інтернет, електронна пошта, колонки або навушники, підключені до комп'ютера і браузер без обмежень на показ відео з youtube.com.

Програма підвищення кваліфікації інженера з охорони праці

1 вересня стартує перша програма, яка спрямована на опанування загального курсу охорони праці із найкращими експертами галузі. Вона підходить як тим, хто працює у державному секторі, так і співробітникам приватних фірм.

Всеукраїнська сертифікація фахівців із охорони праці — 2022

Наші фахівці постійно стежать за змінами в законодавстві і за потреби оновлюють програму. 

logo