План-звіт роботи з охорони праці

19 листопада 2021
1581
Середній бал: 5 із 5
експерт з охорони праці

План-звіт дасть змогу оперативніше відстежувати, як на підприємстві виконують роботи з охорони праці. Правильно скласти План-звіт з ОП допоможе зразок, розроблений експертом.

Служба охорони праці підприємства виконує роботу відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених роботодавцем. Так скеровує п. 5.1 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255.

Планування робіт з охорони праці — це постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві. Воно може бути бути довгостроковим, поточним і оперативним

План-звіт з ОП

Плануємо роботу з охорони праці на підприємстві. Зразки документів

До довгострокового планування можна віднести, наприклад, комплексні заходи для підвищення рівня охорони праці. Поточне планування передбачає заплановані заходи у розділі «Охорона праці» колективного договору, щорічні плани робіт для СОП та комісії, яка здійснює адміністративно-громадський контроль.

До оперативного (квартального, місячного) планування належать уточнені плани робіт для служби охорони праці, керівників структурних підрозділів на поточний період та плани щодо усунення причин аварій, нещасних випадків, професійних захворювань тощо.

Як скласти План-звіт роботи з охорони праці

Важливо не лише планувати роботи з охорони праці на підприємстві, а й оперативно стежити за їх виконанням. Допомогти у цьому може План-звіт роботи з охорони праці.

План-звіт

У звіті вказують термін, до якого його потрібно надати службі охорони праці, наприклад, протягом п’яти днів після закінчення кварталу. Однак за потреби можна встановити інший доречний термін.

Якщо якийсь із пунктів, перелічених у звіті не виконано, необхідно вказати причину невиконання (відсутність фінансування, простій у зв’язку з карантином тощо).

Скористайтеся Планом-звітом, наведеним на початком статті, як зразком при оформленні власного.

Онлайн-семінар з питань охорони праці і пожежної безпекипройдіть навчання та отримайте сертифікат!

logo