Акт відсторонення від роботи працівника у стані алкогольного сп’яніння

24 березня 2021
2453
Середній бал: 5 із 5
головний державний інспектор Головного управління Державної служби України з питань праці у Київській області, експерт з питань охорони праці

Для того, щоб відсторонити від роботи нетверезого працівника, потрібно скласти Акт відсторонення від роботи працівника у стані алкогольного сп’яніння. Як скласти його правильно — підкажемо у статті.

Працівника можна відсторонити від роботи після того, як посадова особа підприємства, наприклад керівник підрозділу, надала доповідну записку про появу на роботі працівника у стані алкогольного сп’яніння. У ній обґрунтовують необхідність відсторонити порушника. До доповідної записки додають Акт відсторонення або пояснювальну записку працівника.

Працівника вважають відстороненим від роботи з того часу, який зазначено в Акті відсторонення. Умова — відсутність передбаченого законодавством документа, що заперечує причину відсторонення, — медичної довідки про відсутність сп’яніння у порушника.

Зверніть увагу, Акт відсторонення мають підписати свідки. Акт, який підписали тільки посадові особи підприємства, можуть поставити під сумнів у разі його оскарження.

logo