Наказ про призначення особи, відповідальної за аптечку на підприємстві

4 лютого 2021
2019
Середній бал: 5 із 5

Роботодавець своїм наказом має призначити особу, відповідальну за придбання аптечки та формування її лікарськими засобами. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком від експерта.

Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (затверджений постановою КМУ від 17.04.2019 № 337) передбачено, що у разі нещасного випадку на підприємстві безпосередній керівник робіт чи інша уповноважена особа повинні вжити термінових заходів для надання першої медичної допомоги потерпілим. Для цього їм знадобиться аптечка.

Аптечка першої допомоги — це один з основних елементів охорони та гігієни праці на виробництві, що використовується для надання домедичної допомоги потерпілим безпосередньо на місці події.

Аптечка на підприємстві: як укомплектувати та зберігати

Керівник підприємства має наказом призначити особу, відповідальну за аптечку, наприклад — працівника служби охорони праці підприємства. Така особа повинна не лише своєчасно повідомляти про брак медикаментів, а й контролювати строк їх придатності (перевірку необхідно робити раз на три місяці). Окрім того, відповідальна особа має вилучати зіпсовані або непридатні лікарські засоби, стежити за зовнішнім виглядом аптечки.

Щоб без помилок скласти необхідний документ, скористайтеся готовим наказом як прикладом.

Зразок наказу про призначення особи, відповідальної за придбання та формування лікарськими засобами аптечки домедичної допомоги

logo