Звіт про квоту з працевлаштування

1 лютого 2022
4079
Середній бал: 5 із 5
юрист-практик, експерт з питань охорони праці

Не пізніше 01.02.2022 потрібно подати до центру зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (Звіт про квоту з працевлаштування). Як правильно заповнити Звіт за минулий рік — підкаже стаття.

Нормативне регулювання

Щороку роботодавці мають звітувати до центру зайнятості, скільки працівників із додатковими гарантіями зайнятості працює на підприємстві та скількох планують працевлаштувати в поточному році. Це передбачено Порядком надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженим наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 № 271 (далі — Порядок № 271).

Форму такої інформації часто називають Звітом про квоти, хоча вона не називається звітом ані в Законі, ані в Порядку, але по суті така інформація і є звітом, який слід подавати щорічно, не пізніше 01 лютого після звітного року.

Перелік працівників із додатковими гарантіями зайнятості наведено у ст. 14 Закону України «Про зайнятість».

Особи з інвалідністю та працездатні особи, які не працюють й отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, не входять до «неконкурентоспроможної» квоти. Для осіб з інвалідністю є окремий норматив працевлаштування та окремий звіт № 10-ПОІ.

Пункт 3.2 Порядку № 271 визначає, які документи підтверджують, що працівник належить до квотної категорії.

Онлайн-калькулятор розрахунку квоти осіб з інвалідністю

Хто має подавати Звіт про квоту

Закон про зайнятість зобов’язує роботодавця самостійно розраховувати квоту, виконувати її та щороку звітувати до центру зайнятості про те, чи виконав квоту. Подавати Звіт повинні підприємства, установи, організації усіх форм власності, на яких річна середньооблікова чисельність штатних працівників більша за 7. Тобто на фізосіб-роботодавців обов’язок надання такої інформації не поширюється.

Коли подавати Звіт про квоту у 2022 році

Останній день подання Звіту про квоту з працевлаштування за 2021 рік — вівторок, 01.02.2022.

Документ необхідно подати до будь-якого центру зайнятості незалежно від місцезнаходження або реєстрації підприємства.

Як заповнити Звіт про квоту

У назві звіту «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» вкажіть звітний рік — 2021. Впишіть інформацію про підприємство.

Якщо юридична і фактична адреси місцезнаходження роботодавця різні, вкажіть, де підприємство фактично проводить діяльність чи адресу, де розташований офіс.

Форма звіту містить такі рядки:

  • у рядку 01 — середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік — усього;
  • у рядку 02 — зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році;
  • у рядку 03 — квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників;
  • у рядку 04 — середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік;
  • у рядку 05 — середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років;
  • у рядку 06 — чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

При цьому рядки 01–03 заповнюються підприємствами з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, а рядок 04 та 05 — підприємствами з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб. Рядок 06 звіту мають заповнювати всі підприємства незалежно від чисельності штатних працівників.

Підписують Звіт або керівник підприємства, або працівник, відповідальний за його подання.

Журнал оперативного контролю за станом охорони праці
Валерій Бунчукінженер з охорони праці ТОВ «Лайф», Київ
Контроль за станом охорони мають здійснювати керівники та відповідальні особи всіх рівнів управління виробництвом. Допоможуть його належним чином організувати п’ять унікальних додатків.

Відповідальність за невиконання квоти

Згідно зі ст. 53 Закону у разі невиконання роботодавцем протягом звітного року встановленої квоти для працевлаштування з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

У 2022 році штраф становить з січня — 13 000 грн, з жовтня — 13 400 грн.

logo