Наказ про надання відпустки без збереження зарплати на час карантину

19 жовтня 2020
20710
Середній бал: 5 із 5

Надання відпустки за власний рахунок в період карантину через COVID-19 відрізняється від надання такої відпустки за штатних умов. Будьте уважні, адже є декілька варіантів оформлення наказу.


«Класична» відпустка без збереження заробітної плати надається працівнику за сімейними обставинами та з інших причин на строк, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем. Максимальна тривалість такої відпустки становить 15 календарних днів (к. д.) на рік (ч. 1 ст. 26 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; далі — Закон про відпустки).

Правила безпечної роботи працівників під час карантину

Після запровадження в Україні карантину, з 17.03.2020 року строк відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на період карантину (далі — відпустка) може перевищувати 15 к. д. Уряд доповнив статтю 26 Закону про відпустки третьою частиною — відпустку можна надати на строк дії карантину.

Увага! Неприпустимо тиснути на працівника аби той пішов у відпустку за власний рахунок. Відпустка надається за бажанням працівника, висловленим у відповідній заяві. На підставі заяви роботодавець видає наказ.

Зразок наказу про надання відпустки без збереження зарплати на час карантину у зв’язку з його продовженням

Видаючи наказ, не плутайте відпустку за згодою сторін на час загальнодержавного карантину (ч. 3 ст. 26 Закону про відпустки) із відпусткою працівникам із дітьми на час карантину (п. 3-1 ч. 1 ст. 25 Закону про відпустки). Хоча обидві — без збереження заробітної плати, однак є відмінності:

Різновид відпустки

Особливості надання

Відпустка за згодою сторін на час загальнодержавного карантину

 

Може оформити як працівник, який не має дітей, так і працівник з дітьми віком до 14 років. Підстава — рішення КМУ про запровадження загальнодержавного карантину. Умова — згода роботодавця і працівника.

Відпустка працівникам із дітьми на час карантину в освітніх закладах

Можна надати на підставі рішення ОМС, управління освіти чи закладу освіти. Розпорядчого акта КМУ про карантин загальнодержавного рівня може не бути взагалі, якщо захворюваність локальна. Якщо працівник має дитину віком до 14 років і просить про відпустку без збереження зарплати, відмовити йому неправомірно. Таку відпустку надайте, спираючись на суб’єктивне право працівника.

Зразок наказу про надання відпустки за власний рахунок для догляду за дитиною на період карантину у зв’язку з його продовженням

logo