Відповідь на припис пожежників

13 жовтня 2021
4229
Середній бал: 5 із 5
юрист-практик, експерт з питань охорони праці

Завантажте зразок відповіді на припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.

Як свідчить судова практика, найчастіше фахівців із охорони праці притягують до відповідальності за невиконання приписів органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Тому фахівцю з охорони праці під час працевлаштування варто детально обговорити з потенційним роботодавцем межі відповідальності. А також потрібно уважно ознайомитися зі своєю посадовою інструкцією.

Посадова інструкція інженера з охорони праці

У разі недотримання суб'єктом господарювання вимог пожежної безпеки, визначених Кодексом цивільного захисту України та іншими нормативно-правовими актами, стандартами, нормами і правилами, посадові особи органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, у межах своїх повноважень видають відповідні приписи з питань пожежної безпеки. Так скеровує ст. 69 КЦЗ.

Фахівцям із охорони праці потрібно уважно ставитися до виконання приписів органів контролю та виправляти недоліки у роботі у строк, передбачений приписом. Інакше штрафів не уникнути.

Щоб зекономити ваш час, наводимо зразок відповіді на припис про усунення порушень законодавства у сфері пожежної безпеки підрозділу ДСНС.

Відповідь на припис пожежників Не пропустіть консультацію експерта: За які порушення фахівця з ОП можуть притягти до адміністративної відповідальності

logo