Наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом

5 листопада 2021
60501
Середній бал: 5 із 5

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби багато підприємств перевели своїх працівників на віддалену роботу. Для того, щоб оформити роботу таких працівників правильно, скачайте готовий наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом.

На час загрози поширення епідемії, пандемії та в інших випадках, передбачених законодавством, дистанційна робота може запроваджуватися наказом або розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу без обов'язкового укладення трудового договору про дистанційну роботу в письмовій формі. Так скеровує ч. 11 ст. 60-2 КЗпП.

Дистанційна й надомна робота: нові виклики для СОП

Оформити наказ потрібно із таким розрахунком, щоб ознайомити з ним працівника до дати, з якої запроваджується дистанційна робота. Попереджати працівника за два місяці про те, що він працюватиме дистанційно, не треба.

Наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом  Зверніть увагу! Якщо наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом роботодавець видав до 27 лютого 2021 року, його потрібно актуалізувати. Адже саме тоді набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» від 04.02.2021 № 1213-IX, що запровадив нові правила введення дистанційної роботи.

Скачайте готовий зразок наказу про запровадження дистанційної роботи через загрозу коронавірусу, наведений на початку статті, та на його основі розробіть власний.

logo