text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Про журнал

Створення безпечних умов праці — копітка та відповідальна робота, від якої часто залежить збереження життя та здоров’я працівників. І тут замало мати лише теоретичні знання, необхідно вміло поєднувати теорію з практикою.

Щодня спеціаліст, який опікується охороною праці у своєму закладі, вирішує питання, як ефективно організувати службу охорони праці, створити умови безпечної праці, провести атестацію робочих місць, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, підготуватися до перевірок, розробити інструкції з охорони праці для різних посад, трапляється – провести розслідування нещасного випадку на виробництві. А часто в сьогоднішніх умовах — ще й організувати пожежну безпеку.

Усе, що потрібно знати та вміти з охорони праці у мінливих умовах сьогодення, напрям «MCFR: Охорона праці» публікує у фаховому журналі, який і став тією сполучною ланкою між теорією та практикою, яка дозволяє бути в курсі усіх новин законодавства та використовувати набуті знання в щоденній роботі:

  • Довідник спеціаліста з охорони праці — практичний журнал готових рішень для спеціаліста з охорони праці, керівника служби охорони праці та усіх, хто опікується питаннями безпеки праці своєї організації. Також MCFR: Охорона праці постійно проводить навчальні семінари з актуальних питань охорони праці та безкоштовні вебінари для підвищення культури безпеки праці.
  • Е-журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці»
  • Е-книга від експертів журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» 
  • Безплатний демо-доступ до електронного журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» 
  • База нормативної документації 
  • Електронний архів друкованих номерів за 2015 та 2016 роки.

Нам довіряють спеціалісти  з усіх куточків України! Приєднуйтесь до нашої читацької аудиторії!

Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся