• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку роз’яснила деякі питання щодо видачі документів дозвільного характеру

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку роз’яснила деякі питання щодо видачі документів дозвільного характеру

16 вересня 2014 6
Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку запропонувала дозвільним органам у разі відсутності (недостатності) інформації (матеріалів) для видачі документів дозвільного характеру висловлювати чітку позицію щодо відмови у видачі дозволу або у випадках, передбаченими законами, про направлення документів на доопрацювання.

Лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку від 04.06.2014 № 4520 «Щодо видачі документів дозвільного характеру»:

Відповідно до абзацу першого частини дев’ятої статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі - Закон про дозвільну систему) регіональні та місцеві дозвільні органи протягом не більше ніж десять робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, якщо інше не передбачено законом, оформлюють відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення суб’єкту господарювання про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають протягом одного робочого дня відповідні документи (письмове повідомлення) державному адміністратору.

Письмове повідомлення регіонального або місцевого дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного характеру видається державним адміністратором суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі під підпис про одержання (частина одинадцята статті 7 Закону про дозвільну систему).

Разом з тим, законодавством, що регулює дозвільну систему у сфері господарської діяльності, не закріплено уніфікованої форми надання відмови у видачі документа дозвільного характеру (письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру).

У зв’язку з чим виникають випадки непорозумінь дозвільного органу з суб’єктом господарювання при наданні відмови у видачі документа дозвільного характеру, зокрема, замість неї надається письмове повідомлення дозвільного органу про направлення документів на доопрацювання.

Враховуючи викладене, пропонуємо дозвільним органам у разі відсутності (недостатності) інформації (матеріалів) для видачі документів дозвільного характеру висловлювати чітку позицію щодо відмови у видачі дозволу або у випадках, передбаченими законами, про направлення документів на доопрацювання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах
×
Не поспішайте йти із сайту!

У нас багато цікавого!
Доступ до професійних матеріалів та корисних сервісів за 60 секунд

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль