Стан вугільних підприємств в зоні проведення АТО

27 жовтня 2014 8
За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах

Незважаючи на проведення антитерористичної операції на Донеччині, теруправління Держгірпромнагляду в Донецькій області не припинило свою діяльність. Близько 50 інспекторів щодня працюють та проводять перевірки за заявками роботодавців.

За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах.

Згідно з аналізом в зоні проведення АТО 14 вугільних підприємств видобувають вугілля. На 17 шахтах ведуться роботи по забезпеченню їх життєдіяльності: відкачування води, ремонт гірничих виробок тощо. Ще 7 вугледобувних підприємств наразі знаходяться в аварійному стані: відбувається затоплення гірничих виробок. На цих шахтах не проводиться відкачка води та провітрювання виробок.

Також є випадки, коли в результаті бойових дій виведено з ладу або повністю зруйновано стаціонарне обладнання на вугільних шахтах, що знаходяться під наглядом Донецького гірничого округу. На частині шахт ремонтується обладнання для подальшої експлуатації.

Інформджерело — Держгірпромнагляд УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах
×
Не поспішайте йти із сайту!

У нас багато цікавого!
Доступ до професійних матеріалів та корисних сервісів за 60 секунд

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль