Підвищення ефективності проектів видобутку нафти й газу в Україні

25 лютого 2016 20
При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля) cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі.

До складу комісії ввійшли представники видобувних компаній та центральних органів виконавчої влади, науковці та експерти. Такий склад сприятиме прозорості процедури оцінки ефективності реалізації окремих проектів видобутку, а висновки комісії матимуть комплексний характер.

Комісія аналізуватиме проекти на наявність факторів, які можуть надалі призводити до зменшення видобутку або зниження інших економічних, технологічних показників, та надаватиме Міненерговугілля рекомендації щодо затвердження проекту після його аналізу.

Міненерговугілля наголошує, що проекти розробки родовищ нафти і газу та експлуатації підземних сховищ газу затверджуються після їх наукової і науково-технічної експертизи, оскільки ці проекти мають державне значення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах
×
Не поспішайте йти із сайту!

У нас багато цікавого!
Доступ до професійних матеріалів та корисних сервісів за 60 секунд

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль