Закінчення граничного строку експлуатації вантажопідіймальної машини

146
Закінчився строк граничної експлуатації вантажопідіймальної машини, якою керують з підлоги. Згідно з постановою КМУ № 687 необхідно проводити експертне обстеження, а відповідно до підпункту 7.2.11 НПАОП 0.00-1.01-07 можна продовжувати роботу після проведення повного технічного огляду. Як бути?

Після закінчення граничного строку експлуатації вантажопідіймального крана чи машини продовження експлуатації можливе лише після повного технічного огляду та наявності висновку експертизи. Експертна чи уповноважена організація проводить технічний огляд та розробляє регламент технічних оглядів на продовжуваний строк безпечної експлуатації, який має зберігатися разом з паспортом вантажопідіймального крана чи машини (п. 6, пп. 7.2.2, 7.2.8, 7.3.5, 7.3.9 Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 18.06.2007 № 132, далі — Правила).

Експертиза має бути проведена відповідно до вимог Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.05.2004 № 687, і чинних організаційно-методичних документів (пп. 7.1.3 Правил).



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити актуальність і корисність публікацій. Завантажуйте та читайте!


Розсилка





© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах